پیام مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

پیام مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

1401/06/07

مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در پیامی، هفته دولت و روز کارمند را به کلیه کارکنان متعهد و خدوم کشور به ویژه خانواده بزرگ بیمه آسیا تبریک گفت.

به نام خدا
 
هفته دولت و روز کارمند که با نام و یاد شهیدان "رجایی و باهنر"  مزین شده است، فرصتی برای یادآوری رشادت ها و ایثارگری های دولتمردانی است که با فداکاری و از خود گذشتگی و با همت و تلاش مضاعف در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه بر علیه میهن عزیزمان، رفع مشکلات و ایجاد ارامش و خدمت رسانی به ملت شریف ایران را سرلوحه کار خود قرا داده اند.
 
همچنین به پاس کوشش های بیدریغ و همت والای کارکنان شریف و متعهد بیمه آسیا که برای خدمت به مردم، خالصانه تلاش می کنند و در جهت اعتلای این شرکت بزرگ بیمه ای می کوشند، روز کارمند را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 
 از سوی دیگر بر حسب وظیفه، یاد همکاران فقید بیمه آسیا را که دیگر در میان ما نیستند گرامی داشته و برای خانواده محترم این عزیزان شکیبایی و سلامتی آرزومندم.
 
از درگاه ایزد منان، برای همه شما همیاران همدل در بیمه آسیا و خانواده گرامی تان سلامتی، بهروزی و دوام توفیقات روز افزون را مسئلت می نمایم

مسعود بادین
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل
منبع:روابط عمومی بیمه آسیا

ارسال به دوستان

برای افزودن متن به ایمیل بر روی اینجا کلیک نمایید
چاپ  
مشتری سلام    021-8707   salam@asiainsurance.ir   ارسال پیام