حضور مدیرعامل بیمه آسیا در استان خراسان رضوی:پیگیری خسارت زیاندیدگان

حضور مدیرعامل بیمه آسیا در استان خراسان رضوی:پیگیری خسارت زیاندیدگان

1402/02/16

مدیرعامل بیمه آسیا و هیات همراه به منظور پیگیری روند ارزیابی و پرداخت خسارت کارخانه الکترو استیل، عازم استان خراسان رضوی شدند و از این کارخانه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا به همراه معاون فنی بیمه های اموال و تنی چند از مدیران و کارشناسان فنی شرکت جهت بررسی و نظارت نزدیک بر روند بررسی خسارت آتش سوزی کارخانه الکترواستیل به استان خراسان رضوی سفر کردند.
بنا بر این گزارش، در اولین روز این سفر، مدیرعامل بیمه آسیا ضمن دیدار با مدیرعامل کارخانه الکترو استیل از بخش های آسیب دیده این کارخانه بازدید کرد و درجریان حادثه و روند بررسی خسارت قرارگرفت.
در این بازدید، مسعود بادین بر بررسی دقیق و سریع حادثه تاکید کرد و رهنمود ها و دستورات لازم را در این خصوص صادر نمود.
مدیرعامل کارخانه الکترو استیل نیز در این دیدار، از سرعت عمل کارشناسان بیمه آسیا در بررسی خسارت آتش سوزی کارخانه و حضور به موقع در محل حادثه تشکر و قدردانی کرد.
وی اظهار امیدواری نمود با پرداخت خسارت این حادثه، فعالیت کارخانه به زودی آغاز خواهد شد و چرخه تولید مجددا به حرکت درخواهد آمد.
مدیرعامل بیمه آسیا و هیأت همراه در ادامه برنامه کاری خود در سفر به استان خراسان رضوی، با آقای نائینی نماینده تام الاختیار وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در این استان دیدار و گفت و گو کردند.
درا ین دیدار، آقای نائینی از تلاش ها و پیگیری های ارزشمند آقای مسعود بادین مدیرعامل بیمه آسیا در ارتباط با پرداخت به موقع خسارت کارخانه الکترو استیل تشکر کرد و این حرکت را در راستای حمایت از تولید و فعالیت های اقتصادی و صنعتی در کشور توصیف کرد.
در دومین روز سفر استانی مدیرعامل به استان خراسان رضوی، مسعود بادین و هیات همراه با مسئولان و کارکنان سرپرستی منطقه چهار بیمه آسیا دیدار و از بخش های مختلف این سرپرستی بازدید نمودند و با همکاران به  گفت و گو پرداخت.
 مدیرعامل و هیات همراه همچنین در نشستی مشترک با روسای شعب و شبکه فروش سرپرستی منطقه چهار، به بررسی بازار بیمه و فعالیت های این منطقه پرداختند.
در این نشست مدیرعامل بیمه آسیا ضمن قدردانی از تلاش همکاران و شبکه فروش در سال ۱۴۰۱ فعالیت شرکت در این سال را در حوزه فنی و مالی بسیار موفقیت آمیز توصیف کرد.
مسعود یادین در این دیدار، بر فروش ترکیبی بیمه نامه ها، ارزیابی صحیح ریسک ها، رعایت اخلاق حرفه ای و توجه به وصول مطالبات تاکید کرد.
 وی تصریح کرد، در شرایط دشوار اقتصادی، یقینا با همدلی و همراهی کلیه ارکان شرکت، بیمه آسیا امسال نیز با کسب افتخارات و موفقیت های بزرگ، با توانی بیش از پیش به خدمت رسانی به مردم و فعالیت خود ادامه خواهد داد.
 
منبع:روابط عمومی بیمه آسیا

ارسال به دوستان

برای افزودن متن به ایمیل بر روی اینجا کلیک نمایید
چاپ  
مشتری سلام    021-8707   salam@asiainsurance.ir   ارسال پیام