مدیرعامل بیمه آسیا از مرکز پرداخت خسارت شمال تهران و شعبه شهید مطهری بازدید کرد

مدیرعامل بیمه آسیا از مرکز پرداخت خسارت شمال تهران و شعبه شهید مطهری بازدید کرد

1402/06/21

مدیرعامل بیمه¬آسیا و هیأت همراه در بازدید از مرکز پرداخت خسارت شمال تهران و شعبه مطهری، عملکرد این شرکت در شش ماهه سال جاری را موفقیت¬آمیز توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه ­آسیا به همراه معاون فنی بیمه ­های اموال، معاون امور استان ­ها و شبکه فروش و تنی چند از مدیران، با حضور در مرکز پرداخت خسارت شمال تهران در پارکینگ بیهقی و همچنین شعبه شهید مطهری، از نزدیک با مسئولان و کارکنان، گفت و گو کرد.
در این بازدید، گزارشی از فعالیت­ ها و فرآیندهای عملیاتی به مدیرعامل ارائه شد و مدیرعامل از تلاش شایسته کارکنان بیمه ­آسیا قدردانی نمود.
براساس این گزارش، مدیرعامل بیمه ­آسیا در این بازدید، عملکرد شرکت را در شش ماهه سال جاری موفقیت ­آمیز خواند و این موفقیت را نتیجه تلاش و همدلی کارکنان و شبکه فروش توانمند بیمه ­آسیا توصیف کرد و بر تلاش مضاعف در راستای دستیابی به اهداف شرکت تأکید نمود.
در این دیدار، مسعود بادین با تمام کارکنان به گفت و گو پرداخت و ضمن گوش فرا دادن به اظهارات و پیشنهادهای کارکنان، رهنمودها و دستوراتی را در جهت تسهیل در فرآیند فعالیت­ها صادر کرد.
 
منبع:روابط عمومی بیمه آسیا
آدرس منبع:روابط عمومی بیمه آسیا

ارسال به دوستان

برای افزودن متن به ایمیل بر روی اینجا کلیک نمایید
چاپ  
مشتری سلام    021-8707   salam@asiainsurance.ir   ارسال پیام