محصولات بیمه ای   درمان   بیمه مسافرتی اتباع خارجی
  • با ما باشید  
بیمه مسافرتی اتباع خارجی
b1.jpg
b2.jpg
pic1.jpg
pic3.jpg
درمان1.jpg
درمان3.jpg
درمان-4.jpg
درمان5.jpg
بیمه مسافرتی اتباع خارجی

بیمه مسافرتی اتباع خارجی

شرکت سهامی بیمه آسیا با ارائه این بیمه نامه به اتباع خارجی سعی دارد تا در کنار بهره مندی ایشان از طبیعت بی بدیل و زیبای ایران ، دیدار از آثار باستانی و جاذبه های تمدن اسلامی آن ، زمینه ساز آسایش و اطمینان خاطر آنان بابت هزینه هایی که احتمال رخداد آن در هر سفر وجود دارد ، باشد و بدین ترتیب علاوه بر عمل به وظیفه خود در ارائه خدمات بیمه ای ، سهم خود را در بالا بردن رونق صنعت...

بيمه مسافرتی اتباع خارجی:

        شرکت سهامی بیمه آسیا با ارائه این بیمه نامه به اتباع خارجی سعی دارد تا در کنار بهره مندی ایشان از طبیعت بی بدیل و زیبای ایران   ، دیدار از آثار باستانی و جاذبه های  تمدن اسلامی  آن ، زمینه ساز آسایش و اطمینان خاطر آنان  بابت هزینه هایی که احتمال رخداد آن در هر  سفر وجود دارد ، باشد و بدین ترتیب علاوه بر عمل به وظیفه خود در ارائه خدمات بیمه ای ، سهم خود را در بالا بردن رونق صنعت ایرانگردی  در کشور ادا نماید.
در این راستا شرکت بیمه آسیا با صدور  بیمه نامه مسافرتی به اتباع خارجی که قصد مسافرت به ایران به منظور سیاحت ، زیارت ، دیدار اقوام و ....، را دارند ،  جبران هزينه‌هاي پزشكي و غيرپزشكي و ساير خدمات تحت پوشش را طبق شرايط مقرر در اين بيمه‌نامه بر عهده مي‌گيرد.
این بیمه نامه برای افراد خارجی که به قصد کار ، شرکت در مسابقات ورزشی ، ویا به قصد درمان وارد کشور میشوند  ؛ قابل ارائه نمیباشد.
شروع تاریخ اعتبار این بیمه نامه از زمان ورود به مرزهای کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد .
نرخ حق بیمه  براساس مدت  اقامت در ایران  (از 1 روز تا 92 روز  متوالی) و سن ( بدون محدودیت سنی) بیمه شدگان بر مبنای یورو محاسبه و تعیین می گردد.
تعهدات  بیمه نامه  اتباع خارجی
1- تامین هزينه‌هاي پزشكي و بستري تا سقف 10.000 يورو و يا معادل ريالي آن براساس نرخ  تسعیر ارز مندرج در بیمه‌نامه با استناد به گواهي پزشكي مبني بر نياز فوري به درمان در مدت پوشش (پس از كسر فرانشيز هزينه‌هاي پزشكي غيربستري)، به شرح زير پرداخت خواهد شد:
۱-۱- هزينه‌هاي پزشكي شامل ويزيت اوليه و خدمات تصويربرداري و آزمايشگاهي، هزينه‌هاي دارويي، جراحي‌هاي سرپايي، فيزيوتراپي و انتقال مصدومان و بيماران به مراكز پزشكي مربوطه ناشي از حوادث.
۱-۲- هزينه‌هاي پزشكي ناشي از بستري و جراحي در بيمارستان و مراكز جراحي محدود Day Care (با بيش از ۶ ساعت بستري).
۲-  هزينه‌هاي غيرپزشكي به شرح زير پرداخت خواهد شد:
۲-۱- تامین هزينه‌هاي متعارف مربوط به تهيه تابوت و انتقال جسد بيمه‌شده متوفی به نزديكترين فرودگاه‌ بين‌المللي محل اقامت وي در كشور مبداء یا محل اقامت (هزینه‌های برگزاري مراسم تشييع و تدفين در تعهد بیمه‌گر نمی‌باشد).
۲-۲- در صورتي كه بيمه‌شده به علت حادثه يا بيماري مشمول اين بيمه‌نامه، در بيمارستان بستري شود و بر اساس نظر پزشک معالج و تایید پزشك معتمد بيمه‌گر به همراه نياز داشته باشد، هزينه‌هاي متعارف رفت و برگشت يكي از بستگان بيمه‌شده از كشور محل اقامت بيمه‌شده به محل بستري و نیز مخارج اقامت وي در ایران حداکثر تا ۲۰ روز پرداخت خواهد شد.
۲-۳- تامین هزينه متعارف بازگشت غيرمنتظره بيمه‌شده به دليل صدمات يا بيماري حاد پزشكي در صورتيكه  وی نتواند از بليط برگشت استفاده نمايد.
۲-۴- تامین هزينه‌هاي متعارف جهت بازگرداندن افراد همراه زير ۱۵ سال بيمه‌شده و يك نفر از بستگان وی به كشور مبدا یا محل اقامت در صورت عدم توانايي به سفر با وسيله نقليه شخصي و يا وسيله نقليه‌اي كه در ابتداي سفر مورد استفاده قرار گرفته است.
۲-۵- تامین هزينه‌هاي فوريتي دندانپزشكي( محدود به معالجه دندان درد، درمان عفونت و كشيدن دندان )تا سقف مندرج در بیمه نامه .
۲-۶- تامین هزينه‌هاي لازم جهت تهيه مدارك مهم مفقود شده مسافرتي نظير گذرنامه، گواهينامه رانندگي و يا مدارك كنسولي تا مبلغ مندرج  در بیمه نامه .
۲-۷- تامین هزينه‌هاي مربوط به معاضدت قضایی دعاوي که در طی مدت اقامت در ایران علیه بیمه شده دادخواست مطرح شود.(تا سقف مندرج در بیمه نامه )
3- راهنمایی پزشكي: اطلاعات مورد نياز بيمه‌شده از قبيل نشاني بيمارستان‌ها، مراكز جراحي محدود، داروخانه‌ها و ديگر مراكز تخصصي جهت بيماران و مصدومان را در اختيار وي قرار داده و ساير اطلاعات و راهنمايي‌هاي لازم به دو زبان فارسي و انگليسي ارائه میگردد.
5- راهنمايي بيمه‌شده در صورت گم شدن مدارك: بيمه‌ آسیا  در صورت گم‌ شدن مدارك مهم مسافرتي از جمله گذرنامه و ويزا راهنمايي‌هاي لازم را به بيمه‌شده ارايه مینمايد.
 

فرمهای پیوست:

طرح های تشویقی

بهترین فرصت برای پیوستن به جامعه ای ایمن

اطلاعاتی یافت نشد
مشتری سلام    021-8707   salam@asiainsurance.ir   ارسال پیام